top of page

Приєднайся до нашої віртуальної клініки якщо ти психотерапевт, психоаналітик чи практикуючий психолог, та отримуй записи від нових клієнтів.

Як працює MD LIKAR

Using Mobile Phone_edited_edited_edited.

MD Likar надсилає вам запит від нового пацієнта:

Оля Никитенко

хоче прийти на прийом

19 травня, о 12 год.

Ви підтверджуєте запис від пацієнта згідно вашого графіку:

Оля записана на 

п'ятницю на 12 год.

Пацієнт підтверджує запис:

Оля підтвердила запис.

Що таке MD LIKAR?

MD Likar - це віртуальна платформа, де пацієнти мають можливість знайти психотерапевтів, психоаналітиків та психологів, які розмовляють рідною мовою у будь-якій точці світу, та записатися до них на прийом.

 

Працюй за власними правилами та графіком.

  • Ваші послуги стануть доступними тисячам нових клієнтів.

  • Отримуйте нові записи від клієнтів цілодобово, 24 години на добу, 7 днів на тиждень, навіть коли ваш офіс закритий.

  • Організуйте свій розклад за допомогою спеціальної мобільної програми для Android та iOS за пару кліків, контролюючи свій календар.

  • Отримайте свій особистий віртуальний офіс: віртуально спілкуйтеся з клієнтами за допомогою масштабування відеодзвінків одним клацанням миші, забезпечуючи при цьому відповідність вашої практики вимогам HIPAA.

  • Ніколи не пропустіть нові записи за допомогою push-сповіщення: доставка негайне сповіщення, коли клієнт записується на новий прийом.
  • Календар синхронізується між комп'ютерами, планшетами та мобільними пристроями.

  • Зведіть до мінімуму неявки: ми розсилаємо автоматичні нагадування пацієнтам електронною поштою та SMS про необхідність прийти на прийом.

  • Звіти про призначення та статистика для вашої практики.

Ваші можливості з MD LIKAR

Пошук та запис до спеціалістів

Користувачі постуг мають можливість знаходти необхідного спеціаліста та одразу записуватися на віртуальну консуальтацію.

Screenshot 1.png
Smiling Professional Looking Woman_edited_edited.jpg

Часові проміжки синхронізовані з вашим календарем

Пацієнти бронюють доступний час і отримують нагадування про запис. Медичні спеціалісти отримують миттєві сповіщення про прийом, а також коли зустріч перенесено або скасовано. Календар синхронізується між комп'ютерами, планшетами та мобільними пристроями.

Миттєвий запис на  віртуальну консультацію

Пацієнти можуть записуватися на до вас на прийом особисто до клініки чи на віртуальний прийом 24/7 через наш окремий HIPAA портал MD Likar.

Screenshot 2023-05-24 134932.png

Що ми очікуємо від фахівців, які хочуть з нами працювати

Освіта психолога або психотерапевта

Сертифікація

Досвід консультування від 3 років і більше

Самозайнятість

Як зареєструватися і розпочати співпрацю

Notebook and Keyboard_edited.jpg

Надішліть заявку і заповніть анкету

omid-armin-aV3c3oJ9hZM-unsplash_edited.jpg

Пройди віртуальну співбесідуT

MD LIKAR_edited_edited.jpg

Заповніть віртуальний календар і розпочніть консультації 

MD LIKAR пропонує вам такі переваги:

Нові клієнти
 

Тисячі клієнтів щомісяця відвідують наш веб-сайт і додаток, щоб знайти психотерапевта  на MD Likar, який розмовляє рідною мовою 

Власний
віртуальний кабінет

Віртуальна клініка MD Likar пропонує  вам унікальну інтернет платформу для психотерапевтів + ваш особистий "віртуальний кабінет". 

За власними правилами

Ви самі встановлюють скільки працювати і заробляти, консультуючи клієнтів віртуано.

Без традиційних видатків на практику

Віртуальне місце праці  без зайвих витрат на практику чи психотерапевтичний офіс.

Працюйте коли і де завгодно

Можливість віртуально приймати клієнтів за власним гнучким графіком,  коли і де завгодно.

Не думай де шукати пацієнтів

Отримуйте бронювання від нових клієнтів через   MD Likar.  Ми направляє до вас клієнтів і бере на себе адміністративні завдання

MD likar

MD Likar - це американська віртуальна клініка, яка забезпечує просте спілкування між користувачами посуг та психоитерапевтами, психоаналітиками і психологами, які розмовляють рідною для пацієнта мовою, незважаючи на географію. UA Likar є нашим брендом та платформою для українськомовних користувачів.

MD Likar направляє до вас клієнтів і бере на себе адміністративні завдання віртуальної клініки. Спеціалісти, підписуючись на платформу, отримують власний "віртуальний кабінет", де встановлюють години прийому та мають можливість отримувати записи на від нових клієтів. Спеціалісти віртуальної клініки MD Likar можуть приймати стільки клієнтів, скільки забажають, згідно власно вставленому графіку віртуально.

Smiling Professional Looking Woman

НОВІ ГОРИЗОНТИ ТВОЄЇ ПРОФЕСІЇ

On the Desk

ГНУЧКА ВІРТУАЛЬНА ПРАКТИКА БЕЗ ЗАЙВИХ КЛОПОТІВ З ПОШУКУ КЛІЄНТІВ, ЗА СВОЇМ ГРАФІКОМ ТА ПРАВИЛАМИ

ВАШ ВІРТУАЛЬНИЙ КАБІНЕТ
 
З MD likar

Як ліцензований фахівець віртуальної клініки MD Likar, ви маєте можливість приймати клієнтів за власним гнучким графіком,  коли і де завгодно. Ми очікуємо від вас надання відмінних психотерапевтичних послуг у відповідності зі спеціалізованими стандартам. В свою чергу, MD Likar пропонує вам унікальну можливість знайти нових клієтів через Інтернет-портал нашої віртуальної клініки і ваш особистий "віртуальний кабінет" на MD Likar.  

Як психоаналітик віртуальної клініки MD Likar, ви маєте змогу отримувати записи від нових клієнтів і надавати консультації клієнтам віртуально за допомогою відео-, аудіо- чи текстового чату, використовуючи телефон, планшет чи комп’ютер.

Співпрацюй з MD LIKAR

Співпрацюй з MD Likar, якщо ти психотрапевт, психоаналітик чи практикуючий психолог, зацікавлений у розширенні своєї консультативної практики і бажаєш знайти нових пацієнтів.

MD Likar це маркетингове рішення, яке допомагає вам охопити більше нових пацієнтів. Зміцни свою репутацію за допомогою присутності в Інтернеті , зареєструй свою консультативну практику серед наших психоаналітиків.

Якщо ви хочете дізнатися більше про реєстрацію на MD Likar, поговорити з одним із наших експертів з електронної охорони здоров'я або отримати індивідуальну пропозицію, будь ласка, заповніть форму на цій сторінці. Будь ласка, зачекайте 8-12 робочих днів, щоб наші волонтери могли відповісти на нові заявки учасників.

arrow&v
For doctors

Як проходить  віртуальна консультація:

1. Запис: ви заздалегідь отримуєте записи клієнтів на віртуальний прийом через сповіщення від MD Likar, що надходять разом із короткими особистими даними та проблемами клієнта.

2. Консультація: консультуєте пацієнта онлайн, тривалість психотерапевтичного сеансу - 45 -60 хвилин. 

3. Оплата за проведені консультації буде автоматично перерахована на ваш рахунок.

bottom of page