top of page

Приєднайся до нашої віртуальної клініки якщо ти лікар, стоматолог чи психоаналітик, що працює на себе, та отримуй записи від нових пацієнтів.

Як працює MD LIKAR

Using Mobile Phone_edited_edited_edited.

MD Likar надсилає вам запит від нового пацієнта:

Оля Никитенко

хоче прийти на прийом

19 травня, о 12 год.

Ви підтверджуєте запис від пацієнта згідно вашого графіку:

Оля записана на 

п'ятницю на 12 год.

Пацієнт підтверджує запис:

Оля підтвердила запис.

Що таке MD LIKAR

MD Likar це віртуальна клініка, яка робить простим спілкування між пацієнтами та лікарями, які говорять рідною мовою, незалежно від часу та географії. Пацієнти використовують MD Likar, щоб знайти лікарів, стоматологів, психоаналітиків та багато інших спеціалістів, які розмовляють рідною для пацієнта мовою до та записатись до них на прийом.

  • Ваші послуги стануть доступними тисячам нових пацієнтів.

  • Отримуйте нові записи від пацієнтів цілодобово, 24 години на добу, 7 днів на тиждень, навіть коли ваш офіс закритий.

  • Організуйте свій розклад за допомогою спеціальної мобільної програми для Android та iOS за пару кліків, контролюючи свій календар.

  • Отримайте свій особистий віртуальний офіс: віртуально спілкуйтеся з клієнтами за допомогою масштабування відеодзвінків одним клацанням миші, забезпечуючи при цьому відповідність вашої практики вимогам HIPAA.

  • Ніколи не пропустіть нові записи за допомогою push-сповіщення: доставка негайне сповіщення, коли пацієнт записується на новий прийом.
  • Календар синхронізується між комп'ютерами, планшетами та мобільними пристроями.

  • Зведіть до мінімуму неявки: ми розсилаємо автоматичні нагадування пацієнтам електронною поштою та SMS про необхідність прийти на прийом.

  • Звіти про призначення та статистика для вашої практики.

Ваші можливості з MD LIKAR

Пошук та запис до спеціалістів

Пацієнти мають можливість знаходти лікарів різноманітних спеціальностей, стоматологів, психотерапевтів та психологів, та одразу записуватися на до них на прийом (особисто до клініки чи на віртуальну консуальтацію).

Screenshot 1.png
Screenshot 2023-05-24 140741.png

Часові проміжки синхронізовані з вашим календарем

Пацієнти бронюють доступний час і отримують нагадування про запис. Медичні спеціалісти отримують миттєві сповіщення про прийом, а також коли зустріч перенесено або скасовано. Календар синхронізується між комп'ютерами, планшетами та мобільними пристроями.

Запис до лікаря на прийом у клініці чи віртуальну консультацію

Пацієнти можуть записуватися на до вас на прийом особисто до клініки чи на віртуальний прийом 24/7 через наш окремий HIPAA портал MD Likar.

6.PNG

Як зареєструватися і розпочати співпрацю

Notebook and Keyboard_edited.jpg

Надішліть заявку

omid-armin-aV3c3oJ9hZM-unsplash_edited.jpg

Ми створюєимо ваш HIPAA віртуальний кабінетT

MD LIKAR_edited_edited.jpg

Приймайте нові записи на консультації 

For doctors

 Найпопулярніші напрямки

Натуропатичнa 
медицина

Натуропатична педіатрія

Дерматовенерологія

Психоаналітика

Гомеопатія

Натуропатична гінекологія

Неврологія

Стоматологія

Ендокринологія

Діагностика

ВІРТУАЛЬНА КЛІНІКА mD likar

MD Likar - це віртуальна клініка, яка забезпечує просте спілкування між пацієнтами та лікарями, які розмовляють рідною для пацієнта мовою, незважаючи на географію. MD Likar - UA є нашим брендом та платформою для українськомовних користувачів.

MD Likar направляє до вас пацієнтів і бере на себе адміністративні завдання віртуальної клініки. Лікарі та психоаналітики, підписуючись на платформу, отримують власний "віртуальний кабінет", де встановлюють години прийому та мають можливість отримувати записи на прийом від нових пацієтів. Лікарі та психоаналітики віртуальної клініки MD Likar можуть приймати стільки пацієнтів, скільки забажають, згідно власно вставленому графіку. Додатково, MD Likar надає вам можливість пропонувати свої послуги і працювати онлайн через віртуальні консультації.

НОВІ ГОРИЗОНТИ ТВОЄЇ МЕДИЧНОЇ ПРОФЕСІЇ 

ГНУЧКА ВІРТУАЛЬНА ЛІКАРСЬКА ПРАКТИКА БЕЗ ЗАЙВИХ ВИТРАТ,

ЗА СВОЇМ ГРАФІКОМ ТА ПРАВИЛАМИ

ВАШ ВІРТУАЛЬНИЙ КАБІНЕТ
 

З MD likar

Як зареєстрований незалежний провайдер віртуальної клініки MD Likar, ви маєте можливість приймати пацієнтів за власним гнучким графіком,  коли і де завгодно.  MD Likar пропонує вам унікальну можливість отримувати нових пацієнтів через Інтернет-портал нашої віртуальної клініки і ваш особистий "віртуальний кабінет" на MD Likar. В свою чергу, ми очікуємо від вас надання відмінних медичних послуг у відповідності зі спеціалізованими стандартам.

Зареєстувавшись як лікар з віртуальною клінікою 

MD Likar, ви маєте змогу отримувати записи від нових пацієнтів на прийом у клініку, а також надавати медичну консультацію пацієнтам віртуально за допомогою відео-, аудіо- чи текстового чату, використовуючи телефон, планшет чи комп’ютер.

Співпрацюй з MD LIKAR, якщо ти лікар, зацікавлений у розширенні своєї медичної практики і бажаєш знайти нових пацієнтів.

MD LIKAR це маркетингове рішення, яке допомагає лікарям охопити більше нових пацієнтів.
Зміцни свою репутацію за допомогою присутності в Інтернеті, зареєструй свою медичну практику серед наших лікарів.

Якщо ви хочете дізнатися більше про реєстрацію на MD LIKAR, поговорити з одним із наших експертів з електронної охорони здоров'я або отримати індивідуальну пропозицію, будь ласка, заповніть форму на цій сторінці. Будь-ласка, зачекайте 7-12 робочих днів, щоб ми змогли відповісти на нові заявки учасників.

1. Запис: ви заздалегідь отримуєте записи пацієнтів на віртуальний прийом через сповіщення від MD LIKAR, що надходять разом із короткими особистими даними та скаргами пацієнта.

2. Консультація: консультуєте пацієнта онлайн чи телефоном в залежності від первинного вибору пацієнта та назначаєте лікування. Тривалість прийому — 15 хвилин, психотерапевтичний сеанс - 45 -60 хвилин. Якщо це вважається доцільним, виписуєте рецепт на ліки або/і направлення для подальшого обстеження, за необхідністю, видаєте довідку.

3. Оплата за проведені консультації буде автоматично перерахована на ваш рахунок.

bottom of page